Tato stránka využívá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Informace o využití cookies.

Účetnictví pro eshopy

Zaměřujeme se na vedení účetnictví pro společnosti vyžadující vysokou míru optimalizace, jako jsou především e-shopy, které většinou mají vysoko obrátkové zboží s velkým množstvím dokladů.

Vysokoobrátkové internetové obchody s průměrnou marží na jedné faktuře v řádech desítkách korun si nemohou dovolit platit za pracování vydané faktury více jak 10 kč, jako je tomu běžně na trhu.

Poskytujeme poradenství, jak tyto náklady snížit na minimum za použití moderních technologií, které účetnictví těmto jednotkám zautomatizují na maximální úroveň.

Jak to funguje

Spolupráce začíná analýzou současného toku dokladů klienta, následně navrhneme řešení, které zefektivní tok dokladů a sníží náklady na zpracování. Po projednání návrhu nastavíme plán implementace, tak aby klient nepocítil změnu v systému a nedocházelo ke kolizím. Následně spolupráce pokračuje formou vedení účetnictví.

Kde působíme

Primárně působíme v níže uvedených městech a lokalitách, po domluvě i jinde.

  • Brno a okolí: Blansko, Kuřim, Modřice, Rajhrad, Rosice, Rousínov, Slavkov u Brna, Vyškov
  • Olomouc a okolí: Hranice, Lipník nad Bečvou, Litovel, Mohelnice, Prostějov, Přerov, Štenberk, Valašské Meziříčí
  • Ostrava a okolí: Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Nový Jičín, Opava, Orlová, Šenov, Vratimov
  • Praha a okolí: Černošice, Hostivice, Jesenice, Kladno, Mělník, Rudná, Říčany, Tuchoměřice

Mám zájem

Potřebujete vedení účetnictví nebo některou z dalších námi nabízených služeb? Nezávazně nás poptejte! Věříme, že Vám budeme umět pomoci...

Reference a zkušenosti

Zajímá Vás kdo jsme a jaké máme zkušenosti a reference? Podívejte se.

Dále nabízíme