Tato stránka využívá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Informace o využití cookies.

REFINA: Úvod / O nás

O účetní kanceláři REFINA

Jsme skupina mladých účetních, kteří přistupují ke své práci moderně a zodpovědně. Snažíme se práci co nejvíce ulehčit a zautomatizovat. Tím, že známe zákulisí byznys modelů různých oborů, jsme kompetentní podat inspiraci k řešení, nebo navrhnout přímo konkrétní postupy.

Klademe velký důraz na přesnost a poctivost při zpracování daňových přiznání nebo jiných výstupů. Umíme nastavit kontrolní mechanismy tak, aby případné chyby nebo nedostatky, byly včas identifikovány a odstraněny.

Všichni naši členové týmu mají několikaleté zkušenosti z auditorských firem jako je PwC nebo EY. Během práce ve velké čtyřce známe účetnictví těch největších společností v Česku a známe postupy jejich finančních oddělení od juniorní účetní až po finančního ředitele.

Zpracováváme účetnictví od malých podniků až po větší skupiny firem, kde plníme roli finančního ředitele a řešíme problémy i nad rámec účetnictví. Díky tomu mají naší klienti k dispozici kompletní účetní servis a poradenství.

Nabízíme

Komplexní služby účetní kanceláře a to:

Kde působíme

Primárně působíme v níže uvedených městech a lokalitách, po domluvě i jinde.

  • Brno a okolí: Blansko, Kuřim, Modřice, Rajhrad, Rosice, Rousínov, Slavkov u Brna, Vyškov
  • Olomouc a okolí: Hranice, Lipník nad Bečvou, Litovel, Mohelnice, Prostějov, Přerov, Štenberk, Valašské Meziříčí
  • Ostrava a okolí: Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Nový Jičín, Opava, Orlová, Šenov, Vratimov
  • Praha a okolí: Černošice, Hostivice, Jesenice, Kladno, Mělník, Rudná, Říčany, Tuchoměřice

Mám zájem

Potřebujete vedení účetnictví nebo některou z dalších námi nabízených služeb? Nezávazně nás poptejte! Věříme, že Vám budeme umět pomoci...

Reference a zkušenosti

Zajímá Vás kdo jsme a jaké máme zkušenosti a reference? Podívejte se.