Tato stránka využívá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Informace o využití cookies.

Poradenství účetní automatizace

Pohybujeme se v účetnictví napříč obory, máme představu o posledních trendech a možnostech automatizace účetnictví, proto jsme schopni navrhnout řešení, která pomohou klientům ušetřit čas a mohou tak bez problému růst aniž by jim vznikaly další náklady za účetní. Snažíme se nastavit procesy tak, aby již nehrálo roli, zda společnost vystaví desítky dokladů nebo tisíce za měsíce.

Jak to funguje

Nejprve zmapujeme dosavadní tok dat a dokumentů ve společnosti, identifikujeme místa kde se dá ušetřit čas na zpracování a navrhneme vhodné řešení. Většinou to jsou samostatné aplikace, které jsou vzájemně propojeny, ať už s e-shopem nebo účetním systémem. Bereme v potaz také klientův rozpočet na automatizaci, který může být v rozmezí od stovek až po desítky tisíc korun měsíčně.

Kde působíme

Primárně působíme v níže uvedených městech a lokalitách, po domluvě i jinde.

  • Brno a okolí: Blansko, Kuřim, Modřice, Rajhrad, Rosice, Rousínov, Slavkov u Brna, Vyškov
  • Olomouc a okolí: Hranice, Lipník nad Bečvou, Litovel, Mohelnice, Prostějov, Přerov, Štenberk, Valašské Meziříčí
  • Ostrava a okolí: Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Nový Jičín, Opava, Orlová, Šenov, Vratimov
  • Praha a okolí: Černošice, Hostivice, Jesenice, Kladno, Mělník, Rudná, Říčany, Tuchoměřice

Mám zájem

Potřebujete vedení účetnictví nebo některou z dalších námi nabízených služeb? Nezávazně nás poptejte! Věříme, že Vám budeme umět pomoci...

Reference a zkušenosti

Zajímá Vás kdo jsme a jaké máme zkušenosti a reference? Podívejte se.

Dále nabízíme